Burçlar Arası İlişkiler Nasıl Yorumlanır?

Mayıs 7, 2023 Uncategorized No Comments

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve başka gök cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir gök marifet dalıdır. Bu marifet dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanoğluın evetşamlarına veçhe veren bir mesafeç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çkırmızıışmalarında, çeşitli gök cisimlerinin insanoğluın kişilik özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar alelumum Burç Yorumları adı şeşnda yapılır.

  • Astrologlar, veladet tarihleri, veladet saatleri ve veladet yerleri gibi ferdî bilgileri kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında gerçek adımları atmaları bâtınin tavsiyelerde bulunur ve uğur gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temaşa fail ayin burçları ve veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak önem kırmızıır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Veladet hariktalrında farklı alanları temaşa fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann sene süresince ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan çecik şeklinde bir gök haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanoğluın hayatlarına veçhe veren bir disiplindir. Zaman bile insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine muhteşem nazarıitibar göstermektedirler. Bununla birlikte astrolojinin uygulanması ve tasarrufı dair muayyen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri adına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, alelumum veladet haritası yorumlamak, kişilik analizi tamir etmek, aşk ve bağ astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, dirimlik astrolojisi gibi konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin yaşantıındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne denli başarılı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Veladet haritası yorumlamak, astrologların en ana görevlerinden biridir. Kişinin veladet evveliyatına, saatine ve adına gereğince hazırlanan veladet haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları değerlendirme ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin mutlaka bir ileri tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan gibi başarılı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji hakkında henüz çokça vukuf sahibi bulunmak istiyorsanız, birsonsuz terimle muhaliflaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin bâtınin Astroloji Terminolojisi’ni ayyaşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve veladet haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi bâtınin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan şans grupları olarak görülür. Burçlar, bir veladet evveliyatına gereğince belirlenir ve birsonsuz kişiye gereğince kişilik ve gelecekteki olaylar hakkında vukuf verebilir.

  2. Kükremek ıtır: Umumiyetle 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlar bâtınin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cömert ve özgüvenli kişilik özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer ıtır: Veladet haritasında Kamer’ın olduğu burçdolaşma. Kamer ıtır, bir kişinin hissî yönden nite hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı gibi evetşama şekline sim değer.

Burç yorumlaması hakkında çok çokça vukuf sahibi bulunmak bâtınin, astroloji terminolojisine aşina bulunmak önemlidir.

Fehva Manaı
Veladet haritası Bir kişinin veladet çabucak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Veladet çabucak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini söylem ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi hakkında vukuf verir.
Natal harita Veladet hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin yaşantıındaki olaylar ve kişilik özellikleri ile ilgili ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde aksiyon ederken bir farklı gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin yaşantıındaki etkilere sim edebilir.
Retrolar Bir gezegenin veçheünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğsorunimlere sim edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak bir zaman çaba gerektirse bile, gerçek bir şekilde kullanıldığında, kişilik analizi, ileri tahmini ve henüz dayanıklı çok husus hakkında vukuf verme dair oldukça bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://linuxsistem.name.tr/ https://kaynaklehim.name.tr/ https://twittersosyamedyadanismanligi.name.tr/ https://grafik.name.tr/ https://dizustubilgisayar.name.tr/ iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al