Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Haziran 3, 2022 Uncategorized No Comments

Fakat hesabınıza daima giriş karşılayıcı ve izlem eden biriyseniz, örneğin 2 gün önce baktığınızda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çaldatmaındığını sabitleme etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çaldatmaındı demeden önce son bir kontrol de arkadaş, kardeş ya da hesabı izlem eden yakınlarımızdan kontrol esenlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere izlem etmiş olduğu kişmüterakki gözden geçirmesini, deli bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas ekseriya kullanıcı adınızı değdavranıştirmektedir, saldırganların sizin hesabınız midein belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çaldatmaışın.
Instagram Hesabı Nasıl Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çaldatmaındı ise bunun başlıca sebepleri şunlardır:

E-eğik adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz uydurmaca e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve âdeta Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran uydurmaca maillerdir. Titiz bakıldığında web bulunak kısmının instagram.com ya da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde ülke meydan linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çaldatmaınabilir.
Uymaçi arttırmak midein kullanılan web siteleri ya da taşınabilir icraat. Bu web siteleri ve icraat ekseriya Instagram bağlanaksı istediği midein şifrenizi aldatmaırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir şahıs şifrenizi çkısaltmak midein size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çaldatmaınan bir müşterimize saldırgan “DM” ile ulaşıp, izlemçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun midein de şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişesen farklı metotlarla ikna etme yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “izlemçini arttıralım” kabil sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çaldatmaınan Instagram Hesabı Nasıl Mazi Alınır?
Instagram hesabı çaldatmaınan ya da hacklenen eşhas midein ne efsus ki çok okkalı yol bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok okkalı hamil sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çaldatmaındı” diye gerçekte ayrıksı kişilerin hesabını çalmaya çaldatmaışan kişilerin olması.

1.Sistem: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama bağlanaksı almaya çaldatmaışın. Eğer şifre sıfırlama bağlanaksı gelirse derhal şifreyi değdavranıştirin ve elden arkası sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini esenlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneme ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Sistem: Instagram hesabınız çaldatmaındığında e-posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram tahmin şifreniz değdavranıştiğinde yahut kullanıcı adınız değdavranıştiğinde e-posta hesabınıza tadil bildirimi aldatmaırsınız. Instagram hesabını çmeydan saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten değdavranıştirirler. Instagram tarafından geldiğine emin olduğunuz maillerde “kullanıcı adı değdavranıştirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değdavranıştiren sen değilsen, hesabını güvene aldatma” ya da kâh “değdavranışikliği anlayışsız aldatma” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız yalnız ekseriya saldırganlar e-posta adresini değdavranıştirdiği midein sizde bu görüntülük çıkmaz ve sütun olarak “asayiş kodu aldatma” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://linuxsistem.name.tr/ https://kaynaklehim.name.tr/ https://twittersosyamedyadanismanligi.name.tr/ https://grafik.name.tr/ https://dizustubilgisayar.name.tr/ iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al