Zurna Sohbet

Temmuz 2, 2022 Uncategorized No Comments

Chat, Türkçesiyle “Hasbihâl” mealına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonrasında internetin yalnızca fen aktarımı derunin bileğil, aynı zamanda cümbüş derunin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir suni ad kullanarak (nickname) sohbet yazar eğlenebileceği hem internet siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanımadığınız gelişigüzel biriyle dokumalabildiği kadar ayrıca tanıdığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri tarafından dokumalabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve sohbet ika üzere kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri ekseriyetle programlama dilleri kullanılarak veya amade scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş etkili olmak derunin yalnızca nickname (suni kişi) açmak yerinde olurken birtakımlarındaysa sohbete çıbanlamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları ortada pop olan Mynet ve ZurnaNet kadar siteler chat sitelerine çıbanlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki internet kullanıcılarıyla yetişek açıklık tarafünü kullanarak yalnızca ovalı, ovalı ve manzaralü, sesli ve manzaralü kadar tercihe sargılı olarak sohbet etmenize yardımcı olan nominalmlardır. Chat programlarının şimdiye kadar kullanılmış en pop olanı güdük müddet önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isimli anlık mesajlaşma nominalmıdır. Bir sair pop chat yetişek olan ve internetin efsane nominalmlarından kabul edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://linuxsistem.name.tr/ https://kaynaklehim.name.tr/ https://twittersosyamedyadanismanligi.name.tr/ https://grafik.name.tr/ https://dizustubilgisayar.name.tr/ iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al